44 відгуків
+380 (50) 999-78-97
+380 (98) 697-02-18
Басейни і аксесуари від компанії АКВА ПУЛ

Тестери для води басейну

​​ Краплинні і таблеткові тестери для басейнів, фотометричні набори Доставка по всій території України! Переглянути каталог Тестери для визначення рівня pH, хлору, міді — хіти! Крапельний тестер для басейну Kokido Крапельний тестер для басейну включає кілька реагентів, використовується для визначення рівня pH і тестування показників хлору, брому. Процедура здійснюється за допомогою мензурки з різнобарвною шкалою. ← Вибрати тестер Цифровий Тестер для визначення рівня pH у вигляді олівця Kokido Електронний прилад, що визначає рівень pH рідини без розчинів. Перед використанням електронний Акватест потрібно відкалібрувати за допомогою будь-якого контролера для басейну (краплинного або таблеткового). Вибрати тестер → Тестер-фотометр для басейну EXACT MICRO 7+ Тест-гаджет розроблений з більш ніж 7 режимами перевірки 9-ти ключових показників якості води: лужність і жорсткість води, рівень брому і хлору, вміст озону, міді, солей. Прогресивне пристрій, дуже точне! ← Вибрати тестер Таблеткові краплинні тестери для визначення рівня хімії
Запатентовані краплинні і таблеткові тестери для контролю рівня хімії в басейні.
Контролери на будь-який «кишеню»: бюджет, стандарт, люкс, преміум категорії.
Екологічні, безпечні механізми для визначення показників якості води.
Інноваційні таблеткові краплинні тестери з реагентами, розчинами та іншими тест-матеріалами.
Фотометричні, краплинні, таблеткові тестери і з лакмус-смужками.
Тютюнові краплинні тестери — прилади з різною точністю визначення рівня хлору, pH, міді, брому, кислот.
Краплинні тестери — що потрібно знати Краплинні тестери прості, недорогі прилади. ← ​ → Фізичний стан реагентів: рідинне.
Краплинні тестери визначають вміст хлору, рівень рН. ← → Ефект від крапельних тестерів: вода змінює колір при обробці.
Випробувати тестер! Випробувати тестер!
Таблетковий тестер на хлор — як працює             Набрати воду з басейну з глибини не менше 30 см   Перемістити набрану рідина в тест-мензурку   Покласти 1 таблетку реагенту і збовтати суміш   Визначити якого кольоротипу в колбі відповідає вода   Замовити контролер! Замовити контролер! Фотометричні контролери — супер технології Висока точність визначення вмісту рівня хлору, pH, міді, брому, кислот — 0,01 ppm (мг/л). Таймери, поля, кнопки «вкл-викл», «скидання» і інші опції.
Швидкісний режим зчитування значень і переклад показників. Відключення в автоматичному режимі, оповіщення про низький заряд батареї.
Тестувати прилад! Тестувати прилад!
Купуйте хімію для басейну!             На сайті, через купівельну корзину   В телефонному режимі з менеджером       Оформити покупку! Оформити покупку! Пігулки, краплинні тестери для басейнів Краплинні, таблеткові тестери для визначення рівня хлору, pH, міді та іншої хімії — мегаэффективный спосіб зберегти воду в басейні чистою! Не нехтуйте цією покупкою, так як використання коштів по очищенню «на око» може призвести до проблем зі здоров'ям!
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner