44 відгуків
+380 (50) 999-78-97
+380 (98) 697-02-18
Басейни і аксесуари від компанії АКВА ПУЛ

Хімія для басейну

Засоби для знезараження та догляду за водою в басейні ​​ В наявності 5 типів препаратів для знезараження води! Перейти в каталог Засоби для знезараження води — хіт продажів! Засіб для знезараження води на основі хлору Aquadoctor C 60T, 5 кг, 50 кг Засіб для знезараження води в басейні з допомогою шокового хлору в гранулах — для знищення грибка, плісняви, бактерій, мікробів, органічних речовин. Основа препарату — 50% активний хлор! ← Вибрати препарат Хімічний засіб для дезінфекції Aquadoctor PH мінус, 5 кг, 25 кг, 50 кг Високоефективні гранули для зниження рівня рН. Це дезінфікуючий засіб нормалізують рівень pH води у басейні до 7,2-7,6. В упаковці 25 кг швидкорозчинних гранул. Вибрати препарат → Засіб для знезараження води в басейні Aquadoctor AC, 5 л, 10 л Надійне не піниться хімічне знезаражуючий засіб з сильною бактерицидною, антигрибковою та альгіцидною ефектом. Ліквідує водорості. ← Вибрати препарат Засіб для дезінфекції води без хлору Aquadoctor Water Shock, 5 кг 5-кілограмова упаковка швидкорозчинних гранул на основі 10% активного кисню. Спосіб дезінфекції води в басейні: 15 грамів на 1 м3 води раз на тиждень. Вибрати препарат → Ще пропозиції! Ще пропозиції! Дезінфекція басейну засобами на основі хлору, і без   Засоби для дезінфекції на основі хлору Шоковий і тривалий хлор, представлений в гранулах і таблетках (повільно - і моментально розчинних). Зупиняє неорганічні і органічні процеси. Випробувати хлор →   ​ Реагенти для дезінфекції без хлору Швидкісна «безхлорная» обробка води у вигляді гранул на основі активного кисню. Винищення вірусно-бактеріальної мікрофлори. Дезінфекція на всі 100%! Тестувати гранули →     Формула для регулювання рн Гранули для нормалізації показника рН в СПА-басейнах і штучних водоймах. Знижують, підвищують рівень! Придбати склад! →   ​ Хімічні засоби від водоростей в басейні Концентрати для боротьби з водоростями і гранульовані препарати проти помутніння і забруднення води в басейні. Замовити засіб →   Всі способи очищення Всі способи очищення Кошти від водоростей в басейні ефективні! Не викликає алергічних реакцій у відпочиваючих плавців. Зупиняє розмноження спір водоростей в басейні.
Розтрощує бактеріальний, вірусний, грибковий фон. Відповідає нормам міжнародних стандартів якості.
Чому у нас вигідно купувати?
Хімічні засоби для дезінфекції води від відомих брендів: AquaDoctor, EXACT, Kokido.
Гарантія від товаровиробника на всі групи знешкоджуючих засобів.
Безкоштовний розрахунок необхідної кількості та виду коштів для очищення води.
Безкоштовна консультація по очищенню води на протязі всього сезону.
Більше інформації Більше інформації Способи замовлення По телефону Перезвоните в наш офис и закажите товар в телефонном режиме. Если вы проживаете в Киеве, то можете приехать к нам и забрать свой заказ.
Онлайн Оформите покупку через Корзину покупателя и ожидайте звонка от менеджера. Мы отправим ваш заказ в любой регион Украины!
Заказать доставку! Заказать доставку!
Химические средства на основе хлора Системы фильтрации неспособны полностью обработать и очистить воду в бассейне, СПА. Однако с добавлением химических гранул и смесей на основе хлора полномасштабное очищение гарантировано!
в виде галереив виде списка
Онлайн-магазин «Аква Пул» представляет владельцам бассейнов, с целью безопасности купающихся, обширный ассортимент химических средств, необходимой для обеззараживания воды. В каталог включены разнообразные средства, разработанные на основе хлора, прочего. Их воздействие направлено на дезинфекцию, уничтожение водорослей, и т.д. Средства для дезинфекции воды на основе хлора и без хлора Основа химических средств, направленных на обеззараживание бассейнов, базируется на активном кислороде, на основе хлора. Останній надає ефективну дію на більшість мікроелементів, має антибактеріальний вплив. За своїм хімічним властивостям, хлор є потужним окислювачем, виявляють тривалий час свою протимікробну дію. Крім того, попит на хлорвмісні засоби обумовлений доступністю ціни. Проведення знезараження води купання без ризику зараження хвороботворними мікроорганізмами. Обеззараживающие средства от водорослей в бассейне Представленная продукция для дезинфекции и обеззараживания, на основе различных компонентов, нормализует уровень pH водной субстанции, тем самым оказывается положительное влияние на организм человека. Так, снижается риск аллергических проявлений. И можно быть уверенным, что после дезинфекции не будет присутствовать патогенная микрофлора. В каталог включены средства от водорослей в бассейне. За счет их воздействия размножение водорослевых спор останавливается. «Аква Пул» — чистота ваших бассейнов!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner